Blog realitní makléřky

Vítejte na mém blogu

O mně

Jsem máma a obchodník v jedné osobě. Klienty provádím prodejem se stejnou péčí jako své děti životem.

Narodila jsem se v 80-tých letech v Praze, kde jsem také studovala a v podstatě strávila většinu svého života. Jsem mamina dvou krásných holčiček a jako každý rodič jsem na to samozřejmě hrdá. Občas je to sice náročné, skloubit rodinu s prací, ale “když se chce, tak všechno jde”.

Hned po škole jsem nastoupila do malé soukromé firmy jako obchodní referent. Velmi rychle mi ale došlo, že “odsedět” si denně svých 8 hodin v kanceláři stále se stejnými lidmi a bez možnosti posunout se někam dál, není nic pro mne. Nejsem typ člověka, který se spokojí s tím, že má práci a výplatu každý měsíc na účtu. Potřebuji kontakt s novými lidmi a být stále v pohybu.

Asi jako většina obchodníků jsem i já začínala prodejem služeb ode dveří ke dveřím. Postupně jsem se posunula dál, vybudovala si  vlastní tým obchodníků a získala stálou klientelu, o kterou jsem pečovala. A jak jsem se dostala k realitám? Když jsme kupovali první byt, tak naše zkušenost s realitním makléřem byla naprosto “šílená”. Divím se, že jsme nezůstali bez peněz i bez bytu. Naštěstí vše dobře dopadlo. Když se u obchodního partnera změnilo vedení společnosti, které podstatně snížilo provizní systém, tak jsem přemýšlela, co dál. Rozhodla jsem se pro zásadní změnu. Odrazila jsem se od své špatné zkušenosti s realitním makléřem a vzala jsem to jako výzvu, že dokážu, že se to dá přece dělat líp. Tak jsem nastoupila do realitní kanceláře a po hlavě se do toho vrhla.

Reality

Jako obchodník vím, že dobré jméno si člověk buduje dlouhodobě a není snadné si jej udržet. Proto dělám svou práci poctivě a řídím se mottem: Nejlepší reklamou je spokojený klient.

Jsem si vědoma toho, že prodej či koupě nemovitosti je pro většinu lidí životním rozhodnutím, a proto ke svým klientům přistupuji individuálně a snažím se co možná nejvíce vyhovět jejich přáním a potřebám. Obchod přece nejsou jen čísla – vše je hlavně o lidech.

Nejdůležitějším krokem při prodeji nemovitosti je volba toho správného makléře.  Vždyť právě on pak Váš byt prezentuje a zastupuje Vás při jednání s kupujícími. Proto rozhodně nedoporučuji spoléhat se na reklamu, ale skutečně výběru makléře věnovat čas – pak už se nemusíte starat o nic. Zkušený makléř vše potřebné obstará za Vás.

Pokud prodáváte nemovitost a nevíte si rady, či o prodeji zatím jen uvažujete, neváhejte mne kontaktovat. Sjednejte si nezávaznou osobní schůzku, kde Vám vysvětlím vše potřebné včetně možných rizik a zodpovím Vaše dotazy.

Reference klientů naleznete ZDE.

               certifikatDR             IMG_3388celaA

LucieTumovaCertifikovanyRealitniSpecialista     LucieTumovaClenRealitniKomoryCR    LucieTumovaCertifikovanyRealitniSpecialistaP lucie-tumova-certifikovany-realitni-makler-gaudens Lucie-Tumova-dobry-andel   Lucie-Tumova-certifikat-proverena-spolecnost-A    certifikovany-realitni-makler-lucie-tumova       lucie-tumova-pravo-a-nemovitosti-realitni-akademie-certifikovany-makler-praha       skryte-a-zjevne-vady-v-realitach-lucie-tumova-realitni-makler-praha-w      ochrana-spotrebitele-lucie-tumova-w-realitn-makler-praha       jak-na-dane-v-realitach-lucie-tumova-w         lucie-tumova-certifikovany-realitni-makler-praha-novela-stavebniho-zakona-predkupni-pravo-ark-asociace-realitnich-kancelari         lucie-tumova-insolvence-a-dane-w    lucie-tumova-certifikovany-makler-specialista-12-2016-w   lucie-tumova-exekucni-specialista

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s